Startpagina » Initiaal: v » Eerste 2 letters: vi » Zoekwoord: visveiling

22 Nederlandse websites die relevant zijn voor het zoekwoord: visveiling

DomeinFragmenten die relevant zijn voor zoekwoord: visveilingVerwante uitdrukkingenAndere uitdrukkingen van de websiteRelevantie
visveilingurk.nlModerne garnalen zeef- en afpakmachines zorgen voor een feilloze en snelle verwerking en verpakking op pallets. Voor de verkoop van de garnalen beschikt de afslag over een modern uitgeruste mijnzaal, die gekoppeld is aan het veilsysteem…welkom visveiling, veilsysteem visveiling, visveiling urk, verpakking visveilingurk, harlingen, fust, kist, inpakken21
zeeuwsevisveilingen.nlZeeuwse Visveiling NV Vlissingen, Breskens, Vis, Visserij, Dagprijzen, Aanvoerverwachtingzeeuws visveiling, visveiling nv, visveiling vlissingen, werk visveiling, visveiling schakelzeeuws, vlissingen, visserij, breskens, dagprijs12
dijkshoornvisspecialiteiten.nlWij zijn gelegen in de wijk De Schooten naast de hoofdingang van winkelcentrum Schooten Plaza. Wij zijn dé viswinkel in Den Helder waar kwaliteit en versheid voorop staat. Onze verse vis kopen we rechtstreeks op de visveiling van Den…rechtstreeks visveiling, visveiling helderdijkshoorn, visspecialiteiten, viswinkel, versheid, visschotel5
vistransport.nl…en sinds mei 2016 gevestigd aan de Strandweg in de haven van IJmuiden. Dagelijks kopen wij verse vis op de Nederlandse en Buitenlandse visveilingen. Het productieteam verwerkt de dagelijks aangevoerde verse vis tot een gezond eindproduct.buitenlandse visveiling, visveiling productieteamlangbroek, c., zeevisgroothandel, visspecialist, detailhandel3
devisspecialist.nlLeen kuyper koopt nog dagelijks aan de visveiling in Scheveningen onze dagverse vis.dagelijks visveiling, visveiling scheveningenvisspecialist, kuyper, wassenaar, dagvers, kaviaar2
visserijdagenurk.nl…aan boord van de Africa Mercy. Dat is wel even wat anders, maar hij doet het met veel plezier. Hij ondersteunt de Visveiling Urk van harte en roept ondernemers op om mee te bieden. ‘Help mee om de visveiling tot een groot succes te maken…voortgang visveiling, visveiling kist, plezier visveiling, visveiling urk, mee visveilingurk, visserijdagen, veiling, kist, mercy2
onzevisserij.nlVisafslagmedewerkers: Visafslag Lauwersoog, Visafslag Hollands Noorden Den Oever, UFA Stellendam, Visveiling Urk, UFA Scheveningen, Stivilo, Havenbedrijf Scheveningen,zeeuws visveiling, visveiling vlissingen, vlissingen visveiling, visveiling urk, stellendam visveilingondertekenaar, visserij, wad, inter, brandbrief2
fishxl.nlFishXL maakt het verschil door nauwkeurig en streng toe te zien op de versheid en kwaliteit van de producten. Daarom zijn wij een garantie op verse vis, schaal- en schelpdieren. De grootste hoeveelheid vis wordt iedere dag vers aangekocht…vers visveiling, visveiling visafslagenvisgroothandel, schelpdieren, varia, oester, verkoopvoorwaarden1
werkenbijzalmhuys.nlAffish Fresh draagt binnen de zalmhuys Group de zorg voor de verwerking van verschillende soorten verse vis, rechtstreeks van de visveiling. Wij streven naar de hoogste standaarden zodat we dagelijks de mooiste en lekkerste vis aan onze…rechtstreeks visveiling, visveiling hoogexpeditie, rokerij, urker, orderpicker, allrounder1
nvisser.nl…de Halkade in de haven van IJmuiden. Dagelijks kopen wij verse vis op alle Nederlandse en diverse Buitenlandse visveilingen. Ons enthousiaste team van fileerders en visverwerkers zorgen ervoor dat u uw vis precies zo verwerkt krijgt…buitenlandse visveiling, visveiling enthousiastn., zeevisgroothandel, ijmuiden, dc, fax1
noordzeevisuit-ijmuiden.nlKlik op onderstaande button om een virtuele tour te nemen door en rondom de vishal van IJmuiden. Hier wordt dagelijks verse vis binnengebracht en gesorteerd op soort en kwaliteit. Ontdek wat de visveiling doet om Noordzeevis uit IJmuiden…kwaliteit visveiling, visveiling noordzeevisijmuiden, noordzeevis, streekproduct, ambassadeur, visafslag1
bmxonderdelen.nl…viswinkels die bekend staan om hun streven naar kwaliteit. Ze werken samen met betrouwbare leveranciers en visveilingen om ervoor te zorgen dat alleen de beste visproducten in hun winkels belanden. Deze viswinkels hebben stringente…leverancier visveiling, visveiling ervoorsophie, beck, theepot, viswinkel, boerderijwinkel1
mookhoekduiven.nlDe combinatie bestaat uit vader Henk 75 jaar was visserman van beroep en zoon Henry 56 jaar en werkzaam in de Zeeuwse Visveiling in Vlissingen . Henk speelt al sinds 1966 met duiven en Henry sinds 1994. In voorgaande jaren heeft Henry…zeeuws visveiling, visveiling vlissingenmookhoek, duiven, breskens, zn, h.1
kwekerijvandenbraak.nl…extra bijzonder maakt, is de nadruk op seizoensgebonden vis. Viswinkels werken vaak samen met lokale vissers en visveilingen om de beste, verse vis van het seizoen aan te kunnen bieden. Dit betekent dat je altijd kunt genieten van vis dievisser visveiling, visveiling goedpoelier, slagerij, aziatisch, viswinkel, toko1
bethvantrui.nlBeth van Trui Transport beschikt over alle middelen voor het geregelde vis transport vanaf alle binnenlandse en buitenlandse zeehavens (Duitsland Denemarken) naar de visveiling. Wij hebben een vaste standplaats bij onze hoofdopdrachtgever…denemarken visveiling, visveiling vast, hoofdopdrachtgever visveiling, visveiling locatietrui, beth, transportservice, denemarken, zeehaven1
visserijbedrijfklop.nl…plaats in de wintermaanden, maar we zien de laatste jaren in de zomermaanden ook de vraag toenemen naar uitzetting van levende vissoorten. De vis die niet levend word uitgezet verhandelen wij door aan groothandels of naar de visveiling.klop, visserij, paling, steur, elft1
janveermanvis.nlWij kopen onze verse vis in op Hollandse Visveiling IJmuiden, waar wij dagelijks aanwezig zijn om dagverse producten in te kopen om de klant kwaliteit en een constant product te kunnen leveren.hollands visveiling, visveiling ijmuidenveerman, visproducten, grootverbruik, koelwagen, buitenlandse1
oxygen-events.nlErvaar het unieke ambacht in het prachtige Spakenburg. Zeil mee in 100 jaar oude botters en ga zelf onderhandelen op de visveiling.spakenburg, miami, vanhier, betrokken, loyaal1
stoelwindervis.nlBroers Fred en Rene Stoelwinder kopen dagelijks de juiste hoeveelheden vis in op diverse hoogstaande visveilingen. Daarbij zijn ze altijd op zoek naar hoge kwaliteit voor een correcte prijs.hoogstaand visveiling, visveiling daarbijstoelwinder, horecazaak, marktkraam, viswinkel, visproducten1
tripeee.nl” Via TripEEE hebben wij een groepsreis van 11 personen geboekt naar Schotland, om via de west- en noordkust naar de oostkust toe te reizen. Ondanks dat wij op zeer afgelegen verschillende locaties wilden overnachten was het Lynn van…visser visveiling, visveiling urkgroepsreis, incentive, handelsmissie, studiereis, sportreizen0
zonnepaneelschoonmaak.nlJoosten Vastgoed Beheer heeft al meer dan 35 jaar ervaring in o.a. de schoonmaakbranche. Deze ervaring hebben wij gebruikt om ons verder te specialiseren op verschillende gebieden, waaronder het reinigen van zonnepanelen.zonnepaneel, joosten, ijmuiden, osmosewater, first0
vissersbond.nlDe Nederlandse Vissersbond is de belangenvereniging van de Nederlandse kotter visserij op platvissen als schol, tong en garnalen.visveiling visprijzenvisserij, kotter, belangenbehartiger, tong, belangenvereniging0